SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

zapraszamy Cię do naszego zespołu

Jeśli czujesz, że projektowanie i branża meblarska są Twoim wyzwaniem, jesteś fascynatem tego, co robisz – zapraszamy Cię do naszego zespołu – skontaktuj się z nami już teraz! Do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Dobrzeniu koło Oleśnicy Śl. poszukujemy zmotywowanych pracowników.

W chwili obecnej rekrutujemy na następujące stanowiska:

Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu mebli, Znajomość Woodlab lub innego podobnego oprogramowania, Znajomości branży meblowej i jej specyfiki i/lub obeznanie w zakresie materiałów i akcesoriów meblowych, Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Oferujemy: pracę w szybko rozwijającej się firmie, pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy.
Krótki opis stanowiska: Pracownik produkcji z doświadczeniem w obsłudze maszyn lub składaniu nietypowych mebli. Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w produkcji mebli i zabudów meblowych, Sprawność manualna, Umiejętność obsługi elektronarzędzi i/lub maszyn używanych w przemyśle meblarskim, Znajomość materiałów i akcesoriów meblowych, Oferujemy: pracę w szybko rozwijającej się firmie, pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji.
Krótki opis stanowiska: Monter mebli i konstrukcji meblowych z doświadczeniem w montażu mebli komercyjnych (biura, restauracje, hotele, galerie handlowe, itp.) lub składaniu mebli i montażu zabudów. Odpowiedzialny za pomiary, montaż i odbiory końcowe z Klientem. Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w montażu mebli i zabudów meblowych, Umiejętność wykonywania pomiarów, Odpowiedzialność i dokładność w codziennej pracy. Sprawność manualna, Umiejętność obsługi elektronarzędzi, Znajomość materiałów i akcesoriów meblowych, Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania wyzwań w czasie montażu. Oferujemy: pracę w szybko rozwijającej się firmie, pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę, pracę na terenie całej Polski, dodatkowo możliwe kilkudniowe delegacje zagraniczne, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji.
skontaktuj się

Napisz do nas