Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Etapy współpracy

TECHNOLOGIA

Współpraca z CMB zaczyna się od etapu technologicznego, na którym nasz zespół projektowy zajmuje się analizą wymagań klienta i doborem najlepszych rozwiązań technologicznych do produkcji mebli.

PROJEKT

Następnie przechodzimy do etapu projektowania mebli na zamówienie, w którym projektanci CMB tworzą wizualizacje mebli, a także przeprowadzają konsultacje z klientem w celu dopracowania detali.

WYKONANIE

Po zaakceptowaniu projektu, przechodzimy do etapu produkcji mebli, na którym nasz zespół stolarzy realizuje projekt z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz materiałów wysokiej jakości.

TRANSPORT

Kiedy meble zostaną wykonane, przechodzimy do etapu transportu, w którym meble zostaną przewiezione do klienta w sposób bezpieczny i profesjonalny.

MONTAŻ

Ostatni etap to montaż mebli, który jest przeprowadzony przez naszych specjalistów. Wszystkie meble są starannie montowane, a terminy montaży elastycznie dostosowane sytuacji.